Żarówki MODOMO gwarancją energooszczędności –  jasna sprawa! modomo_opakowanie_ebay_6 Pełny rozmiar

Żarówki MODOMO gwarancją energooszczędności – jasna sprawa!

Decydując się na zakup żarówek energooszczędnych, postępujemy proekologicznie. Nowoczesne żarówki MODOMO zużywają nawet do 90 % mniej prądu niż te tradycyjne, dlatego wybierając je oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale również dbamy o środowisko naturalne. 728x90px 2

Powszechnie wiadomo, że nadmierna ilość zużywanej energii konwencjonalnej prowadzi do wydzielania zbyt dużej ilości dwutlenku węgla, który przyczynia się do globalnego ocieplenia. Aby temu zapobiec, coraz częściej decydujemy się na zakup energooszczędnych urządzeń, które pozwalają nam zadbać o otaczające nas środowisko, ale również wpływają na zmniejszenie opłat za prąd elektryczny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych konsumentów, firma DOMINO stworzyła unikalne linie żarówek MODOMO, których jedną z największych zalet jest wysoka klasa energetyczna, pozwalająca zmniejszyć rachunki za prąd elektryczny nawet do 90 %.

Wśród żarówek energooszczędnych możemy wyróżnić klasy oznaczone litrami od A do G, gdzie klasa A mówi o najwyższej sprawności energetycznej danego źródła światła. Seria żarówek MODOMO może poszczycić się najwyższą z możliwych klas energetycznych, ponieważ posiada w swoim zbiorze żarówki o klasie A+, które są oszczędniejsze od tych z klasą A nawet o 25%, a także żarówki oznaczone klasą A++, posiadające najwyższą efektywność energetyczną. Wśród żarówek MODOMO, posiadających klasę A+ wyróżnić możemy następujące linie: Globo LED, Classic White LED, Classic LED, Zed LED, Tube LED. Do żarówek o klasie energetycznej A++ zaliczamy: Arte Classic LED, Arte LED, Sky LED Mini.

Żarówki energooszczędne
W zależności od potrzeb, wybrać można żarówki emitujące światło o różnej temperaturze barwowej: od oświetlenia o barwie ciepłej białej (3000 K) po barwę białą zimną (6400 K). Możliwość takiego wyboru jest bardzo ważna, ponieważ większość naszego czasu spędzamy w pomieszczeniach, często przy świetle sztucznym, a to od niego w dużej mierze zależy nasze samopoczucie oraz komfort pracy. W domu najlepiej sprawdzą się żarówki, które emitują ciepłe światło, ponieważ sprzyja ono relaksowi, uspokaja, a także wpływa na lepszy nastrój. Sprawia ono również, że nasze wnętrze wydaje się być przytulniejsze. Chłodniejsze barwy światła lepiej z kolei sprawdzą się w miejscu pracy, ponieważ pobudzają do działania oraz służą wzmożonej koncentracji.

Żarówki MODOMO dostępne są w konkurencyjnej cenie, która idzie w parze z długowiecznością urządzenia. Podczas, gdy średnia żywotność przeciętnych żarówek to 1000 godzin, a żarówek kompaktowych – 15 000 godzin, żarówki MODOMO mogą rozjaśniać nasze wnętrza nawet 25 000 godzin! Gwarantuje to wykorzystanie najlepszej jakości podzespołów o podwyższonym stopniu trwałości. Bardzo istotna z punktu proekologicznego oraz naszego zdrowia jest również kwestia związana ze składem żarówek MODOMO. Do ich budowy nie użyto szkodliwych materiałów, a sam produkt nie nagrzewa się podczas pracy, a dodatkowo jest wyjątkowo odporny na uszkodzenia.

Różnorodność kształtów żarówek MODOMO, stwarza wiele możliwości sprzyjających stworzeniu unikalnej aranżacji, w której detale odgrywają niezwykle istotną rolę. Wyjątkowy design produktów z serii MODOMO świetnie odnajdzie się w każdym modnym wnętrzu.

Powiązane artykuły