Żarówki generujące oszczędności. LED od MODOMO led-modomo-650 Pełny rozmiar

Żarówki generujące oszczędności. LED od MODOMO

Kilkadziesiąt procent niższe rachunki za prąd – tego życzyłby sobie każdy, kto musi je płacić. Z żarówkami LED o doskonałej klasie energetycznej A+ można oszczędzić nawet 90% dotychczas wydawanej na prąd kwoty. Gdy dodamy do tego trwałość żarówek, ich atrakcyjne ceny oraz czas świecenia 25 000 h mamy perfekcyjny produkt do każdego domu. Takie LED-y oferuje MODOMO, marka firmy DOMINO.

LED Modomo

 

Ekologiczne i oszczędnie

Zużywają niewiele naturalnego zasobu, jakim jest energia oraz pozwalają znacznie ograniczyć wydatki na rachunki. Dzięki zastosowaniu LED nawet w niewielkim mieszkaniu można zaoszczędzić kilkaset złotych rocznie. Produkty bazujące na tej technologii początkowo były bardzo drogie, więc inwestycja w nie zwracała się dopiero po długim czasie. Teraz jest inaczej. Żarówki LED od MODOMO są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach, więc stanowią jeszcze bardziej korzystne rozwiązanie.

Technologia LED istnieje już od 30 lat i wykonane w niej żarówki są bardziej energooszczędne niż jakiekolwiek inne żarówki dostępne na rynku: wolframowe, halogenowe, świetlówki czy kompaktowe. Energia zaoszczędzona dzięki stosowaniu LED przekłada się na realne korzyści dla środowiska naturalnego oraz na konkretne pieniądze.

 

Wiele doskonałych rozwiązań

MODOMO zadbało o to, by każdy, kto chciałby zastosować LED w swoim domu, znalazł interesujące produkty. W ofercie marki znajduje się aż 28 żarówek LED o różnej mocy, kształtach, wielkościach, czterech gwintach oraz o barwie ciepłej i zimnej. Dostępne są żarówki o strumieniu świetlnym 240-1600 lumenów, które są odpowiednikami tradycyjnych żarówek wolframowych o mocy 10-75 W, dzięki czemu mogą być stosowane zarówno jako światło pomocnicze, jak i jako główne oświetlenie. Co ważne, żarówki będą służyły bardzo długo: ich czas pracy wynosi aż 25 000 h. Po tym czasie się nie przepalą, tylko zaczną świecić słabiej.

Warto zapoznać się z ofertą bardzo praktycznych produktów LED od MODOMO i zdecydować się na ich zakup, ponieważ ich zastosowanie w domu czy w biurze wygeneruje spore, coroczne oszczędności.

led_od_modomo_2

O firmie DOMINO: DOMINO to producent oraz ogólnopolski dystrybutor wysokiej jakości produktów wyposażenia wnętrz oraz kreator rozwiązań projektowych dla małych i dużych przestrzeni. Historia marki rozpoczęła się ponad 30 lat temu od projektowania i produkcji okuć drzwiowych oraz klamek, aby pod koniec ubiegłego wieku firma rozwinęła działalność, wprowadzając do swojej oferty coraz to nowe kategorie produktów dla domu. www.domino.pl

O marce MODOMO: MODOMO jest marką DOMINO oferującą oświetlenie dla wymagających użytkowników. Żarówki LED oraz ozdobne cechują bardzo dobre parametry techniczne oraz atrakcyjna forma i cena. www.modomo.pl

 

Dodatkowych informacji z przyjemnością udzieli Państwu:
Biuro Obsługi Klienta: hurt@domino.pl; +48 74 832 32 37 ; www.modomo.pl