Uchwyty meblowe z dekorem szklanym Uchwyt U D-U0502 ze szklanym dekorem Pełny rozmiar

Uchwyty meblowe z dekorem szklanym

Szafka łazienkowa jest z pewnością jednym z mebli, który dość często otwieramy np. sięgając codziennie rano po golarkę albo prostownicę do włosów. Użytkowanie ładnych przedmiotów, zwłaszcza tych używanych często, sprawia nam przyjemność, dlatego warto zadbać o ich jakość i ładny wygląd.

Na rynku jest ogromny wybór mebli łazienkowych, ale trzeba przyznać, że rzadko wyposażone są one w ciekawe okucia meblowe. Dlatego wymiana uchwytów, gałek, a nawet zawiasów, nawet w zupełnie nowych meblach łazienkowych to kwestia, którą warto przemyśleć.

W wykonanej przez nas aranżacji łazienki wymieniliśmy zwykły uchwyt z tworzywa na bardzo oryginalny uchwyt w kolorze nikiel satyna velvet (nikiel satynowy zainspirowany fakturą aksamitu), który ozdabia szklany dekor. Uchwyt dopasowany został do wykonanego w łazience słupka z pustaków szklanych, który wykończono satynową srebrną listwą.


Nowe okucie nie tylko idealnie pasuje do luksferów, ale też zupełnie odmienia mebel. Uchwyt sam w sobie jest ozdobą łazienki – małym, ale przykuwającym uwagę elementem.

Uchwyty i gałki z dekorem szklanym w tej kolekcji okuć meblowych wykonano w czterech wersjach – z kryształkami białym lub czarnym, do wyboru w kolorze nikiel satynowy bądź chrom lakierowany. Uchwyt posiada możliwość montażu dla rozstawu śrub 128 i 160 mm. Gałki mocowane są na dwóch śrubach o rozstawie 32 mm. Spękanie szkła na dekorze tworzy imitację kryształu i daje wrażenie spękanego lodu.

Poniżej prezentujemy innne aranżacje uchwytów. Jak widać pasują nie tylko do mebli łazienkowych.

Powiązane artykuły

2 Comments

  • Dominika Post author on

    Niestety nie posiadamy w asortymencie uchwytów z kolorowymi kryształkami. Jest za to duży wybór klamek z kolorowymi dekorami m. in. z kolorowego szkła.

  • Bardzo ciekawy uchwyt, polowałem na podobny bardzo długo i udało się kupić w necie. Nie wiem, czy to są te same ale te, które mam są w zasadzie identycznie. Teraz chcę kupić identyczne ale poszukuję z kolorowym szkłem, czy takie Domino posiada? Z tego co szukałem to nie, ale może miło się zaskoczę. Poszukuję błękitnych i zilonych. Mail powyżej. Pozdrawiam
    Radek

Comments are closed.