WILD WOOD prezentuje nowe bambusowe podłogi bambus-podloga Pełny rozmiar

WILD WOOD prezentuje nowe bambusowe podłogi

Orientalny, doceniany od setek lat, wyjątkowo trwały, a w dodatku świetnie się prezentujący – tak można scharakteryzować bambus, surowiec który coraz częściej jest wykorzystywany w branży wnętrzarskiej. WILD WOOD od Domino to jedna z czołowych polskich marek produkujących podłogi bambusowe. Teraz firma wprowadza na rynek kolejne znakomite deski z tej rośliny: Bambus Burbon, Bambus Grey i Bambus Naturalny Olejowany UV.

bambus-podloga

Dlaczego bambus?
Wykorzystanie egzotycznego surowca w produkcji podłóg może niektórych dziwić, ale w kulturze Wschodu bambus już od wielu wieków jest stosowany do budowy konstrukcji domów, ogrodzeń, rusztowań czy tratw. Kilka lat temu stał się także popularny w Europie. Domino zdecydowało się na wprowadzenie do oferty marki WILD WOOD podłóg bambusowych, ponieważ tropikalną trawę charakteryzują lepsze właściwości niż krajowe gatunki drzew. Bambus ma wyższe parametry trwałości, a na deskach z niego wykonanych nie występują przebarwienia wywołane promieniami UV.

 

Piękne i ekologiczne
Bambusowe podłogi są nie tylko funkcjonalne, ale również efektowne. Kolor bambusu jest powszechnie kojarzony jako jasny, słomkowy, jednak WILD WOOD oferuje deski bambusowe o różnych odcieniach: przez karmelowy i miodowy, aż do orzechowego. Podłogi bambusowe mogą zostać wykończone na różne sposoby: na wysoki połysk, być matowe, heblowane oraz półmatowe, co pozwala na ich łatwe dopasowanie do wnętrza. Oferowane deski bambusowe są gotowe do układania. Nie trzeba ich cyklinować, lakierować, pastować czy olejować – wystarczy wybrać, a będą cieszyć oko przez długie lata.
Podłogi bambusowe są nie tylko trwałe i piękne, ale także ekologiczne. Produkuje się je z łatwo odnawialnej rośliny, która po ścięciu odrasta w ciągu zaledwie kilku lat. Bambus jest bardzo niewymagający w uprawie oraz odporny na działanie szkodników. Lakiery stosowane do konserwacji desek są proste w pielęgnacji i nie zawierają żadnych konserwujących i drażniących substancji, co czyni z nich rozwiązanie idealne dla domów, w których mieszkają dzieci.

podlogi-bambusowe

Nowe produkty w kolekcji
Wychodząc naprzeciw rosnącej popularności podłóg bambusowych, Domino rozszerzyło kolekcję podłóg bambusowych o kolejne produkty: Bambus Burbon, Bambus Grey oraz Bambus Naturalny Olejowany UV. Nowe pozycje stanowią doskonałe uzupełnienie oferty kolorystycznej podłóg WILD WOOD i sprawdzą się we wnętrzach o zarówno tradycyjnym, jak i nowoczesnym charakterze. Dają duże możliwości aranżacji pomieszczeń, w których zostały wykorzystane i tak jak pozostałe podłogi bambusowe z oferty marki są ekologiczne i wykonane z wysokiej jakości materiału. Dzięki rewolucyjnej technologii UNICLICK można je szybko i łatwo zamontować. Konstrukcja wpustu i pióra pozwala na zatrzaskowe łączenie desek oraz sprawia, że powstawanie szczelin między deskami jest niemal niemożliwe.

podloga-bambusowa

O firmie DOMINO: DOMINO to producent oraz ogólnopolski dystrybutor wysokiej jakości produktów wyposażenia wnętrz oraz kreator rozwiązań projektowych dla małych i dużych przestrzeni. Historia marki rozpoczęła się ponad 30 lat temu od projektowania i produkcji okuć drzwiowych oraz klamek, aby pod koniec ubiegłego wieku firma rozwinęła działalność, wprowadzając do swojej oferty coraz to nowe kategorie produktów dla domu.

O marce WILD WOOD: Jedną z najszybciej rozwijanych i rozwijających się są podłogi. Domino jest właścicielem marki podłóg WILD WOOD, oferującej znakomite deski laminowane, podłogi bambusowe oraz rozwiązania tarasowe z WPC. Firma rozwija markę i proponuje atrakcyjne nowości w kolekcji podłóg bambusowych. Rozwiązania cieszą się rosnącą popularnością ze względu na trwałość i piękno bambusu oraz unikalny design oferowanych desek. www.domino.pl

Dodatkowych informacji z przyjemnością udzieli Państwu:
Rafał Szczepański
Manager Wsparcia Sprzedaży Grupy Wild-Wood
tel. 603 085 980
e-mail: r.szczepanski@domino.pl