Praktyczna biżuteria do drzwi  – klamka Leonardo klamka-leonardo-m4- Pełny rozmiar

Praktyczna biżuteria do drzwi – klamka Leonardo

Mówi się, że piękny wygląd to nie wszystko – i to jest prawda uniwersalna również w przypadku klamek. Najważniejszą rolę odgrywa zazwyczaj funkcjonalność, dlatego mamy dziś dla Państwa propozycję klamki Leonardo. Klamka Leonardo doskonale sprawdza się we wnętrzach nowoczesnych; w towarzystwie szkła i metalu podkreśla industrialny charakter przestrzeni, jednocześnie dodając jej lekkości. Proste formy aranżacji wnętrza uwydatniają wyjątkową urodę Leonardo; podobnie jak drogocenna biżuteria, klamka ta potrzebuje przestrzeni i subtelnego tła, które podkreślą jej unikalny blask i klasę. Leonardo bardzo dobrze prezentuje się na popularnych połyskujących i gładkich drzwiach w monokolorach.

Surrealistyczny kształt, pozbawiony ostrych kątów i twardych brzegów przywodzi na myśl skojarzenia z dziełami wielkich mistrzów sztuk plastycznych. Leonardo to projekt przesycony wizją; oniryczne natchnienie łączy się z minimalizmem, nowoczesność i modernizm współgrają z solidną konstrukcją oraz detalem wykonania. Dolna część klamki Leonardo została zaprojektowana w ten sposób, by również dzieci mogły samodzielnie, bez trudu otwierać i zamykać drzwi, co stanowi duże ułatwienie w funkcjonowaniu wszystkich domowników.

Wygląd oryginalnej, szlachetnej i misternie wykonanej ozdoby współgra z praktyczną funkcjonalnością, co sprawia, że klamka jest wygodna w użytkowaniu zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych.

*Klamka dostępna jest na stronie http://www.domino.pl/klamki/produkty/lista

Cena: 184,90 PLN.

 

Powiązane artykuły

2 Comments

Comments are closed.