Nowy system szuflad ENO od Domino eno-systemy-szuflad-wpis Pełny rozmiar

Nowy system szuflad ENO od Domino

ENO Systemy szufladDomino zaskakuje nowym systemem szuflad. Dowodzi, że nowoczesne, atrakcyjne wizualnie wzornictwo może iść w parze z funkcjonalnością. ENO to prosty w montażu system szuflad, który zapewnia najwyższy komfort ruchu oraz stabilność i wytrzymałość. Zastosowanie wyjątkowo cienkich ścianek bocznych zapewnia większą pojemność przechowywania i pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń szuflady.

 

Nowość produktowa od Domino

Znana z praktycznych, a zarazem designerskich rozwiązań firma Domino wprowadziła do oferty kolejny produkt. Po 30 latach funkcjonowania na rynku i zyskaniu uznania jako producent i dystrybutor okuć drzwiowych, klamek, płytek ceramicznych, podłóg bambusowych i naturalnych oraz mebli i akcesoriów do łazienki Domino stworzyło ENO, czyli praktyczny system szuflad, który znajduje wiele zastosowań

 

Uniwersalne rozwiązanie

System szuflad ENO z powodzeniem może być wykorzystywany zarówno w kuchni, w pokoju jak i w łazience. Trzy dostępne wysokości (89 mm, 121 mm oraz 185 mm) umożliwiają stosowanie szuflad w różnego rodzaju wnętrzach, a klasyczna, modna kolorystyka bieli (8081) i antracytu (8082) oraz minimalistyczny design na perfekcyjne dopasowanie do niemal każdego mebla. System można również wzbogacić akcesoriami, które pozwolą na montaż szuflad wewnętrznych. Na taką opcję warto się zdecydować np. przy aranżacji garderoby.

 

ENO system szufladDobrze przemyślana konstrukcja

Domino ceni praktyczne rozwiązania, które umożliwiają optymalne zagospodarowanie przestrzeni. Projektanci ENO stworzyli system szuflad o takiej konstrukcji, która pozwala na maksymalne wykorzystanie powierzchni użytkowej. Dzięki zastosowaniu supercienkich ścianek bocznych o grubości 13 mm oraz dolnej prowadnicy szuflady zapewniają większą pojemność przechowywania. System został zaprojektowany z myślą o potrzebach i komforcie użytkowników: umożliwia pełny wysuw oraz cichy domyk szuflad. Regulacja 3D w pionie i w poziomie pozwala perfekcyjnie dopasować front do korpusu szuflady i uzyskać atrakcyjny efekt wizualny. Oprócz uniwersalnego designu oraz dużej funkcjonalności ENO oferuje wytrzymałość wynoszącą aż 60 000 cykli przy obciążeniu dynamicznym wynoszącym 40 kg.

Główne atuty ENO:

  • pozytywna ocena testów LGA w Niemczech (badaniaTÜV Rheinland)
  • wytrzymałość 60 000 cykli przy obciążeniu 40kg
  • regulacja 3D
  • system soft-close (cichy domyk) przy płynnej pracy mechanizmu szuflady

 

eno

Skrócony czas montowania

ENO zostało stworzone tak, by prosty był także montaż i demontaż szuflad. Instalacja systemu nie wymaga frezowania, dzięki czemu przebiega płynnie i sprawnie, a zastosowanie sprzęgła umożliwia łatwe zdemontowanie szuflady.

 

 

O firmie DOMINO: DOMINO to producent oraz ogólnopolski dystrybutor wysokiej jakości produktów wyposażenia wnętrz oraz kreator rozwiązań projektowych dla małych i dużych przestrzeni. Historia marki rozpoczęła się ponad 30 lat temu od projektowania i produkcji okuć drzwiowych oraz klamek, aby pod koniec ubiegłego wieku firma rozwinęła działalność, wprowadzając do swojej oferty coraz to nowe kategorie produktów dla domu.

DOMINO zyskało uznanie: zdobywa wyróżnienia w konkursach gospodarczych, a jego produktom są przyznawane nagrody potwierdzające wysoką jakość oraz wyjątkowe wzornictwo. Za sukcesem firmy stoi funkcjonalność, atrakcyjny design oraz współpraca z czołowymi hurtowniami i sieciami detalicznymi w Polsce, oparta na wzajemnej realizacji celów biznesowych. Kluczowymi dystrybutorami produktów DOMINO są sieci marketów budowlanych, takich jak: OBI, Leroy Merlin, Praktiker, NOMI, Bricomarché i inne, a w każdym regionie Polski działają przedstawiciele firmy, zajmujący się doradztwem oraz sprzedażą i serwisem produktów firmy. www.domino.pl

 

Dodatkowych informacji z przyjemnością udzieli Państwu:

PAWEŁ PIĄTKIEWICZ
Domino Sp. j.
p.piatkiewicz@domino.pl
+48 601 732 917

Powiązane artykuły