Nowoczesna nuta elegancji w Twoim domu CUBE-RT M9-Aligator Pełny rozmiar

Nowoczesna nuta elegancji w Twoim domu

Elegancja nie zawsze musi kojarzyć się z wytwornym i klasycznym wyposażeniem wnętrza. Czasami tradycyjne, średniej klasy wnętrze możemy urozmaicić wprowadzając do niego odrobinę luksusu. Przy urządzaniu wnętrz, podobnie jak w modzie, bardzo ważne są dodatki. To one podkreślają styl pomieszczenia, nadając mu charakter modern, vintage lub glamour. Zastanawiając się nad urządzeniem naszych czterech kątów warto poświęcić chwilę na wybór odpowiednich detali – na przykład… klamki.

Klamka jest obiektem codziennego użytku. Czasem trudno policzyć ile razy w ciągu dnia chwytamy za nią, aby otworzyć drzwi. Jednak nie wiedzieć czemu ten element wyposażenia niespecjalnie przykuwa naszą uwagę. To błąd. Klamki można odpowiednio dopasować do różnego rodzaju pomieszczeń. Miłośnikom nutki elegancji polecamy np. najnowszą linię klamek CUBE RT. Ich oszczędna, geometryczna forma stanowi tło dla odważnej kolorystyki. Część chwytna składa się z barwnej wstawki, otoczonej chromowaną ramą. Do wyboru mamy zarówno klasyczne kolory, jak biel, czerń i czerwień, oraz oryginalny dekor o intrygującej fakturze skóry węża.

Cały urok urządzonego mieszkania w dużej mierze zależy od akcesoriów. Wiedzą o tym wszystkie osoby, a szczególnie te wrażliwe na piękno, bezkompromisowe w zakresie doboru rozwiązań wzorniczych w domu czy mieszkaniu.

Którą z tych klamek zdecydowalibyście się zamontować w swoim domu? Oferta klamek CUBE RT dostępna jest tutaj: http://www.domino.pl/klamki/produkty/lista.

Powiązane artykuły

2 Comments

  • Kamila Post author on

    Raczej czarny, ale zależy jak światło pada 🙂 Intrygująca! Polecamy i pozdrawiamy 🙂
    Zespół Domino sp.j

  • skóra węża powiadacie… ciekawa ta klameczka – to czarny czy ciemno zielony?

Comments are closed.