Nowe wzory podłóg z hiszpańskim temperamentem FAUS

Podłoga laminowana Herringbone Grey oraz perfekcyjnie oddająca strukturę cementu Traditional Tile to główne nowości w bogatej kolekcji FAUS, marki znanej z podłóg, które jak żadne inne wykazują dużą odporność na czynniki związane z codziennym użytkowaniem, uderzenia oraz plamy. Poza trwałością, podłogi FAUS są projektowane z myślą o codziennym odczuwaniu przyjemności poprzez budowanie perfekcyjnej harmonii we wnętrzu i swoje wyjątkowe wzornictwo, obok którego trudno przejść obojętnie.

TRADITIONAL-TILE

FAUS to jedne z najbardziej innowacyjnych podłóg na rynku. Są odporne na ścieranie, uderzenia, zadrapania, przypalanie i wilgoć, nie blakną, a ich antyalergiczna powłoka jest łatwa do czyszczenia i utrzymania w czystości. Bez problemów mogą być instalowane na ogrzewanie podłogowe.

Traditional Tile to płytki podłogowe pozwalające stworzyć niepowtarzalny wzór w kuchni, salonie i łazience, nie tylko dzięki niespotykanym i urozmaiconym wzorom, ale również dzięki charakterystycznemu rozmiarowi pojedynczej płytki 20×20 cm. Aż sześć uzupełniających się wzorów składa się na fragment podłogi o wymiarach 120×40 cm. Za sprawą hiperrealistycznej technologii płytki ceramiczne Traditional Tile doskonale oddają modną strukturę betonu, a oryginalny wzór wprowadza do wnętrza delikatne, florystyczne motywy.

tile

„Herringbone” oznacza po prostu „jodełkowy” i dokładnie taka jest nowa podłoga FAUS o nazwie Herringbone Grey. Ten klasyczny wzór powraca w tym roku w wielkim stylu. Utrzymany w kolorystyce stonowanej szarości doskonale wpisuje się w aktualne trendy. Jednocześnie ponadczasowość stylu jodełkowego sprawia, że podłoga Herringbone Grey z powodzeniem dotrzyma kroku nadchodzącym zmianom, ewolucjom, a nawet rewolucjom stylów. Zgodnie z nowoczesnym, a także wyjątkowo praktycznym podejściem do wyposażenia wnętrz, stawiamy na podłogi przede wszystkim trwałe oraz takie, których wzornictwo sprawdzi się nawet przez dziesięciolecia. Wzór Herringbone Grey ozdobił podłogę laminowaną dedykowaną miejscom wypoczynku, eleganckim gabinetom oraz trasom oddzielającym pokoje w domu.

grey-herringbone

O marce FAUS: Marzenie FAUS rozpoczęło się w 1953 r., w małym tartaku w Gandii (Walencja, Hiszpania). Od tego momentu, firma rozrastała się zawsze w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju oraz zaangażowaniem w ochronę środowiska. Pomogło to mocno ugruntować pozycję FAUS na rynku krajowym i międzynarodowym oraz sprawiło, że jej markę utożsamia się z hasłem „O krok do przodu dzięki unikalnym produktom znakomitej jakości”. www.faus.pl

 

zdjecie

O firmie DOMINO: DOMINO to producent oraz ogólnopolski dystrybutor wysokiej jakości produktów wyposażenia wnętrz. Historia marki rozpoczęła się ponad 30 lat temu od projektowania i produkcji okuć drzwiowych oraz klamek, aby pod koniec ubiegłego wieku firma rozwinęła działalność, wprowadzając do swojej oferty coraz to nowe kategorie produktów dla domu. Jedną z najszybciej rozwijanych i rozwijających się są właśnie podłogi. Domino jest właścicielem marki podłóg WILD WOOD, oferującą znakomite deski laminowane, podłogi bambusowe oraz rozwiązania tarasowe z WPC. Domino pozostaje również ogólnopolskim przedstawicielem handlowym renomowanych na całym świecie producentów podłóg, w tym hiszpańskiej marki FAUS oraz belgijskiej Par-ky. www.domino.pl

Dodatkowych informacji z przyjemnością udzieli Państwu:
Edyta Zakrzewska
Domino Sp. j.
e.zakrzewska@domino.pl
+48 74 832 48 00
+48 885 557 355