• Strona główna  /
  • Klamki   /
  • NOWOŚĆ! Sięgnij po nowe możliwości! – nowa linia klamek CEBI firmy Domino

NOWOŚĆ! Sięgnij po nowe możliwości! – nowa linia klamek CEBI firmy Domino


Współcześni użytkownicy oraz architekci wnętrz poszukują coraz bardziej oryginalnych sposobów na stylowe wykończenie aranżacji. Wychodząc im naprzeciw, firma Domino wzbogaciła swoją ofertę o nową linię klamek CEBI, które dzięki dopracowanej formie i nowoczesnemu charakterowi zadecydują o atmosferze modnego wnętrza.

Idee niewymuszonej elegancji, lekkości stylu oraz współczesnego wzornictwa przyświecały twórcom linii CEBI i zaowocowały wyjątkową kolekcją klamek, odznaczających się wyrafinowanym kształtem i perfekcyjnym wykończeniem. Poza wyjątkowymi walorami estetycznymi, produkt charakteryzuje również inteligentny system precyzyjnego montażu IQ CLICK, który nie wymaga użycia narzędzi. Klamki dostępne są w dziesięciu stylowych formach, na szyldzie kwadratowym lub owalnym. Opcjonalnie można je wyposażyć w dolną wkładkę na klucz lub wkładkę z blokadą do łazienek.

 

W pogoni za mistrzowską formą

Różnorodność kształtów klamek wchodzących w skład linii CEBI, pozwala na dopasowanie ich do wnętrz aranżowanych zarówno w stylu minimalistycznym, industrialnym, jak i glamour. Miłośnikom dyskretnej elegancji do gustu przypadną klamki FROST oraz IKKO, które zachwycają subtelnym pięknem i delikatną formą.

klamka-frost
klamka-irko
Klamki FROST i IRKO o minimalistycznym designie
Fot: Domino Sp. j.

Wysmukła część chwytna jest zdecydowanie cieńsza, niż w przypadku innych klamek w ofercie, a okrągła rozeta i stonowany design sprawiają, że propozycje te stanowią idealne wykończenie minimalistycznych wnętrz. Podobną jeśli chodzi o wyważenie linii, jednak odważniejszą w wyrazie jest klamka SEDAR. Czworokątna rozeta i utrzymane w podobnym charakterze przebicie na klucz doda drzwiom wyrazistego, szykownego charakteru. Geometryczna, zdecydowana forma cechuje także propozycje YODA oraz LIVA – klamki o dość mocnym, klasycznym designie i solidnej części chwytnej. Nadadzą one pomieszczeniu eleganckiego, zdecydowanego i nieco formalnego sznytu. Geometrycza fantazja, to z kolei rys charakterystyczny klamek JEZZ oraz PIRA, których forma przywodzi na myśl kształt kryształów lub szlifowanych diamentów, kojarzyć się też może z największymi dziełami kubistów. W kolekcji CEBI zajdziemy także klamki QUEZO, TORA i DUNCAN charakteryzujące się oryginalnymi, nieregularnymi kształtami wrzeciona, fali lub wydłużonej klepsydry. Klamki te doskonale układają się w dłoni, a dzięki dynamicznej, wyszukanej formie nadadzą pomieszczeniu polotu i fantazji. Produkty dostępne są w modnych kolorach chrom lakierowany oraz nikiel lakierowany, które harmonijnie dopasują się do każdej aranżacji.

 

Inteligentny montaż

klamka-pira
klamka-jezz
Geometryczne linie klamek PIRA i JEZZ
Fot: Domino Sp. j.

Klamki CEBI charakteryzuje nowatorski, inteligentny system montażu rozet i uchwytów IQ CLICK. Metoda ta pozbawiona konieczności żmudnego wkręcania śrub pozwala na zamontowanie klamki i rozety w zaledwie kilkanaście sekund! Jest to możliwe dzięki innowacyjnej technice polegającej na umieszczeniu trzpieni stalowej części wykończenia w przygotowane wcześniej niewielkie otwory. W konsekwencji nie mamy do czynienia z koniecznością dodatkowego umocowywania elementów za pomocą wkrętów i śrub – materiały z serii IQ CLICK są tak samo stabilne, jak tradycyjne modele klamek. Oprócz oczywistych walorów użytkowych, nowatorski system montażu IQ CLICK posiada także wymiar estetyczny. Gładkie, jednolite powierzchnie niezakłócone dodatkowymi elementami pozwalają wydobyć efektowny rysunek klamki i jej walory dekoracyjne. Co ważne, dzięki bezśrubowemu łączeniu powierzchni drewna z elementami okuć cała struktura nabiera także klarowności i funkcjonalności, a więc jest o wiele łatwiejsza w czyszczeniu oraz konserwacji.

W systemie IQ CLICK dostępne są następujące klamki: IKKO, QUEZO, DUNCAN, SEDAR, JEZZ, YODA, FROST, POLARIS, ETAR.

Połączenie nowatorskiego, wysmakowanego wzornictwa z łatwością montażu i nakierowaniem na komfort użytkowania sprawia, że produkty DOMINO stanowią interesującą propozycję dla osób ceniących profesjonalizm i styl na miarę designu XXI wieku.

Domino_baner_www_klamki

Dystrybutor: Domino Sp.j
www.domino.pl