Montaż klamki jest łatwy Montaż klamki Domino Pełny rozmiar

Montaż klamki jest łatwy

Montaż klamki nie jest zadaniem przesadnie skomplikowanym, jednak przy zakładaniu lub wymianie tego drobnego, jednak niezwykle istotnego elementu wyposażenia wnętrz mogą pojawić się drobne problemy, które dla laika w kwestiach remontowo-budowlanych bywają trudne do pokonania. Teraz dzięki klamkom z serii SLIM montaż jest jeszcze prostszy.

Instalacja tradycyjnej klamki, w zależności od tego, czy jest ona montowana na szyldzie długim czy na rozecie, to proces co najmniej kilkuetapowy. Poczynając od odpowiedniego ułożenia kwadratowego trzpienia tak, by jego rozcięcie znajdowało się od strony wkrętu imbusowego, przez instalację śrub przelotowych, na ewentualnym zamaskowaniu główek śrub zaślepkami kończąc. Teraz jednak dzięki nowej linii klamek SLIM można zapomnieć o większości technicznych wymagań, jakie stawia przed niezbyt wprawną złotą rączką proces montażu.

Klamki SLIM, oprócz delikatnej formy, nowoczesnego designu i najwyższej klasy surowców, z jakich są produkowane, charakteryzują się bowiem niebywałą łatwością montażu. Pozbawiono je kłopotliwych śrub przelotowych na rzecz ekspresowych zatrzasków, które sprawiają, że montaż klamki jest dziecinnie prosty i zajmuje dosłownie kilka chwil. Teraz zakładając klamkę można zapomnieć o młotkach i śrubokrętach. Wystarczy klik i klamka jest na swoim miejscu. To rozwiązanie idealne nie tylko dla osób, które stawiają pierwsze kroki w świecie wyposażenia wnętrz, ale dla wszystkich, którym nie są obojętne walory estetyczne otaczających ich przedmiotów. Płaska, gładka rozeta o kwadratowym lub okrągłym kształcie podkreśli industrialny charakter wnętrza lub będzie subtelnym zwieńczeniem minimalistycznej przestrzeni.

Pomimo pozornej lekkości, zatrzaskowe klamki SLIM są niezwykle trwałe i zapewniają mocne osadzenie w drzwiach. Wystarczy przyłożyć do skrzydła dwie części kwadratowej bądź okrągłej rozety, docisnąć i gotowe! Poza walorami funkcjonalnymi klamki SLIM stanowią też niepodważalną ozdobę każdych drzwi. Ich prostota, a jednocześnie wyszukane piękno niezmącone są technicznymi elementami, takimi jak śruby czy zaślepki, dzięki czemu pod względem estetycznym stanowią zamknięty kanon klasycznego piękna.

Oceń wpis zaznaczając gwiazdki

Oceny czytelników: 3.0 (2 Głosy)
Sending

Powiązane artykuły