Porcelanowe uchwyty U D-U0019-096 M3/MLK0 Pełny rozmiar

Porcelanowe uchwyty

Mała – wielka zmiana

Znudziły ci się meble, które kupiłeś kilka lat temu, jednak nie chcesz wydawać fortuny na nowe? Przechadzając się po mieszkaniu często myślisz „chcę coś zmienić w tym pokoju”? Wymiana okuć w meblach może okazać się strzałem w dziesiątkę! Taka, z pozoru mała, zmiana może całkowicie odmienić nie tylko wygląd mebli, ale nawet całego pomieszczenia.

Wymiana okuć meblowych jest także dobrym pomysłem dla osób, które lubią wyszukiwać oryginalne meble na miejskich straganach staroci. Stary mebel posiada duszę i często jego gruntowna renowacja wręcz nie jest wskazana. Częścią, której wymianę warto rozważyć, są uchwyty. Są to elementy najbardziej podatne na uszkodzenia, dlatego też stare uchwyty mogą wyglądać niechlujnie i nieestetycznie, a nie tak jakbyśmy chcieli – intrygująco i oldschoolowo. Okazuje się, że w przypadku okuć meblowych „efekt starości” (uzyskany przez sztuczne postarzenie) często prezentuje się dużo lepiej niż autentyczna starość. Poza tym, dzięki wymianie gałek w staromodnej szafce nocnej mamy pewność, że nikt nie ma takiej drugiej.

Uchwyty z ekstrawaganckimi dodatkami idealnie sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach, jako wyrazisty akcent, przyciągający uwagę detal. Doskonale wzbogacą też klasyczne, tradycyjne wnętrza, dodając im stylowości.

Modele MLK zostały wykonane w kolorze starego srebra i brązu graffiato, z dodatkiem porcelany. Powstały w szczególności z myślą o stylu rustykalnym, w którym dominują naturalne materiały i jasne pastelowe kolory. Doskonale zaprezentują się w towarzystwie wiklinowych koszy, ceramicznych dzbanków i porcelany.

U D-U0021-96 M3_MLK4
U D-U0019 mlk4
U D-U0019 M3_mlk2

Oceń wpis zaznaczając gwiazdki

Oceny czytelników: 5.0 (1 Głosy)
Sending

Powiązane artykuły

1 Comments

  • Mam takie uchwyty w domu, dodają meblom stylu retro, fajnie się komponują z meblami z drewna.

Comments are closed.