LED w wydaniu MODOMO LED w wydaniu MODOMO Pełny rozmiar

LED w wydaniu MODOMO

LED w wydaniu MODOMO

Długo traktowane jako oświetlenie dekoracyjne lub dodatkowe – dziś coraz częściej pełni rolę głównego źródła światła. MODOMO przełamuje bariery cenowe, na jakie długo natrafiały osoby, które chciały zainstalować w swoich domach żarówki LED. Warto zapoznać się z ofertą oświetlenia LED marki cenionej firmy DOMINO.

LED Modomo

LED podbija rynek
Technologia LED istnieje już od 30 lat. Na początku nie wzbudzała zaufania, ponieważ takie żarówki zwykle emitowały niewiele światła, jednak w ostatnich latach dokonano przełomowego postępu w rozwoju technologii. Dzięki temu LED stało się bardzo wszechstronnym oświetleniem, które pełni nie tylko rolę dekoracyjną, ale może również stanowić główne źródło światła w pomieszczeniach. Coraz chętniej jest stosowane w domach, biurach, lokalach usługowych oraz w zakładach przemysłowych, ponieważ jest najmniej energochłonnym źródłem światła, jakie kiedykolwiek zostało stworzone, a więc generuje realne korzyści ekologiczne i ekonomiczne.

Seria 28 żarówek LED od MODOMO
Osoby, które dotąd nie korzystały z oświetlenia LED zazwyczaj nie chcą wydawać zbyt dużych środków na tego typu żarówkę, ponieważ obawiają się, że to rozwiązanie nie spełni ich oczekiwań i poniosą niepotrzebny wydatek. MODOMO oferuje atrakcyjne ceny, dzięki czemu osoby, które dotąd nie miały do czynienia z LED mogą niewielkim nakładem przekonać się, jakie korzyści przyniesie im wykorzystanie tej technologii w domu.

energooszczędne
Oferowane żarówki mają strumień świetlny 240-1600 lumenów i są odpowiednikami tradycyjnych żarówek wolfranowych o mocy 10-75 W, co pozwala na zastosowanie ich zarówno w charakterze oświetlenia dodatkowego, jak i głównego. Popularne gwinty E27 i E14 umożliwiają dopasowanie produktów MODOMO do lamp i lampek, a trzonki z mocowaniem bagnetowym GU10, G13 są doskonała propozycją dla osób, które potrzebują oświetlić blat czy przedpokój.

Do wyboru są żarówki o barwie ciepłej, która sprzyja relaksowi oraz zimnej – ułatwiającej koncentrację. Pierwsze z nich warto stosować w sypialni oraz w salonie, natomiast drugie – tam, gdzie wykonujemy precyzyjne czynności, np. w kuchni, w miejscu gdzie przygotowujemy posiłki lub na biurku, przy którym pracujemy. Żarówki LED od MODOMO mają różne kształty, wymiary i kąt oświetlenia, ale łączy je doskonała klasa energetyczna A+, żywotność wynoszącą aż 25 000 godzin pracy oraz atrakcyjna cena. To wszystko czyni z nich znakomite rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby wyposażyć domy w źródła światła, jakie oszczędzą energię i pieniądze.

fb_851x315px_energooszczedne-b

O firmie DOMINO: DOMINO to producent oraz ogólnopolski dystrybutor wysokiej jakości produktów wyposażenia wnętrz oraz kreator rozwiązań projektowych dla małych i dużych przestrzeni. Historia marki rozpoczęła się ponad 30 lat temu od projektowania i produkcji okuć drzwiowych oraz klamek, aby pod koniec ubiegłego wieku firma rozwinęła działalność, wprowadzając do swojej oferty coraz to nowe kategorie produktów dla domu. www.domino.pl

O marce MODOMO: MODOMO jest marką DOMINO oferującą oświetlenie dla wymagających użytkowników. Żarówki LED oraz ozdobne cechują bardzo dobre parametry techniczne oraz atrakcyjna forma i cena.