Kolekcja Fashion Line Klamka Minimal z kolekcji Fashion Line Pełny rozmiar

Kolekcja Fashion Line

Najnowsze kolekcje światowych domów mody mają ogromny wpływ na dokonania artystów związanych z innymi dziedzinami twórczości: architektów, designerów czy dekoratorów wnętrz. W każdej z tych sfer niezwykle istotnym elementem są walory estetyczne projektu. Dużą wagę przywiązuje się także do jakości materiału, jego plastyczności oraz struktury. W świecie projektowania przedmiotów użytkowych dzieło kompletne to takie, które jest jednocześnie funkcjonalne i przyjazne oku.

Każdy z modeli w nowej kolekcji FASHION LINE jest niepowtarzalny i na swój sposób odzwierciedla trendy panujące w modzie. Klamka MINIMAL o najbardziej oszczędnej linii wzorniczej sprawdzi się idealnie we wnętrzach minimalistycznych lub inspirowanych stylem skandynawskim. Jej geometryczny kształt dyskretnie podkreśli linię drzwi, a szykowny kolor matowego niklu będzie idealnie współgrać z bielonymi lub szklanymi drzwiami. We wnętrzach industrialnych chłodna i stonowana kolorystyka łączy się z surowymi dekoracjami. Z myślą o post-przemysłowych, nowoczesnych aranżacjach stworzona została klamka LINE PR. Jej prosta forma wzbogacona została harmonijnymi, poziomymi liniami przetłoczeń, które wprowadzają ład i nadają jej lekkości. Model ten dedykowany jest miłośnikom subtelnego, eleganckiego wzornictwa. Z powodzeniem można go zestawiać z materiałami, charakterystycznymi dla wnętrz industrialnych: kamieniem, metalem, szkłem, a nawet cegłą.

Klamka TWIST to najodważniejszy model z całej kolekcji FASHION LINE. Jej intrygujący spiralny kształt stanowić będzie oryginalne wykończenie wnętrza w stylu glamour. Niesymetryczne powierzchnie pochwytu znakomicie odbijają światło i wpisują się idealnie w charakter modnego, kobiecego wnętrza. Odważna forma klamki jest sama w sobie dekoracją, dlatego zestawiać ją można nawet z najprostszymi drzwiami w dowolnym kolorze.

Zarówno w modzie, jak i świecie designu mocno zaznacza się dążenie do różnorodności i kontrastów. Odważne rozwiązania przeplatają się z projektami nawiązującymi do klasyków. Dzięki temu zarówno miłośnicy światowej mody, jak i amatorzy stylowych wnętrz zawsze mogą znaleźć coś dla siebie.

Oceń wpis zaznaczając gwiazdki

Oceny czytelników: 5.0 (1 Głosy)
Sending