Klamki na noc i na dzień nocny marek Pełny rozmiar

Klamki na noc i na dzień

Czy zdarzył się Wam kiedyś mały wypadek w ciemności, którego powodem był brak widoczności np. drzwi w mieszkaniu  ? Jest na to sposób – fluorescencyjne klamki drzwiowe. Słyszeliście o tym? Odblaski, czyli fluorescencyjne materiały to żadna nowość, ale klamki, które są odblaskowe to wciąż dość niesztampowe rozwiązanie dekoracji naszych pomieszczeń.

Klamka ma pasować nie tylko do stylu drzwi, ale i całego mieszkania. Jeśli wnętrze jest urządzone w stylu klasycznym, to i klamka powinna mieć klasyczny kształt. Jeśli wnętrze jest nowoczesne czy wręcz minimalistycznie to najlepiej będą do niego pasowały proste klamki. A jeśłi chcemy miec klamki oryginalne, a przy tym „świecące” w ciemności – wybierzmy właśnie te fluorescencyjne!

W ofercie Domino dostępne są świecące klamki Morfeo, które łączą efektowny design z funkcjonalnością. Okrągłe otwory na uchwycie są wypełnione materiałem fluorescencyjnym, który świecąc w nocy ułatwia poruszanie się pomiędzy pokojami, kiedy w mieszkaniu jest już ciemno. Zdecydowalibyście się skorzystać z takiego rozwiążania?

nocny marek

Powiązane artykuły