Ekstrawagancki blask w nowoczesnym wnętrzu toranews Pełny rozmiar

Ekstrawagancki blask w nowoczesnym wnętrzu

Minimalizm od lat jest wiodącym trendem aranżacji nowoczesnych wnętrz. Jego monochromatyczny wyraz warto przełamać lśniącymi akcentami w stylu glamour, które wprowadzą nutę ekspresji. W tej roli doskonale sprawdzą nowe klamki drzwiowe TORA i PIRA o awangardowym, geometrycznym designie. Komponując wystrój minimalistycznego wnętrza, należy kierować się zasadą ”mniej znaczy więcej”. Warto jednak zadbać o detale, które podkreślą elegancki charakter aranżacji i sprawią, że stanie się ona oryginalna i intrygująca. Stylowe dodatki powinny być dobrane w taki sposób, aby efektownie urozmaicały przestrzeń, nie zaburzając przy tym jej spójnego i harmonijnego charakteru. Nowoczesne modele klamek TORA i PIRA stanowią atrakcyjne uzupełnienie nowoczesnych kompozycji wnętrz. Doskonale współgrają z meblami o oszczędnej formie oraz elementami z metalu i szkła, a ich precyzyjne wykonanie podkreśla klasę wnętrza w każdym detalu.

Olśniewający design i ergonomia

Kolekcje klamek TORA i PIRA są dedykowane nowoczesnym wnętrzom, w których podstawową rolę odgrywa szyk i funkcjonalność. Ich geometryczny design efektownie prezentuje się w szczególności na tle masywnych, jednolitych kolorystycznie drzwi, stając się intrygującym elementem wystroju. PIRA posiada unikalny, ścięty kształt. Ekspresyjna forma przywodzi na myśl misterną strukturę diamentu. Metaliczna powierzchnia klamki odbija światło pod różnymi kątami, rozpraszając je i tworząc imponujący efekt trójwymiarowości. Niejednorodna struktura klamki zapewnia ponadto pewny uchwyt, zapobiegając ześlizgnięciu się dłoni.

PIRA R PZ M6

Klamkę TORA cechuje subtelny design otrzymany poprzez wygięcie gładkiej formy. Uzyskano w ten sposób ciekawą grę świateł i cieni, która podkreśla futurystyczny kształt klamki i nadaje jej głębię. Starannie wyprofilowany kształt klamki TORA ma jeszcze jedną zaletę. Ergonomiczna forma jest doskonale dopasowane do kształtu dłoni.

TORA QR BB M6

Oba modele są dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych – chrom lakierowany i nikiel lakierowany. Umożliwia to optymalne dopasowanie klamek do innych metalicznych elementów we wnętrzu lub wyglądu skrzydeł drzwiowych. Lśniąca klamka z chromu lakierowanego będzie doskonale współgrać z drzwiami cało-szklanymi, natomiast nikiel lakierowany o satynowym połysku stworzy harmonijną kompozycję z przeszkleniami z matowego szkła. Do wyboru są wersje z szyldem z otworem na klucz, blokadą WC, a także otworem na wkładkę dzieloną. Pełny zestaw możliwości pozwala na ujednolicenie wyglądu klamek wewnątrz całego mieszkania, jak i zewnętrznych. Wysokiej jakości materiały i solidne mechanizmy zastosowane w klamkach TORA i PIRA gwarantują ich niezawodność i trwałość.

Klamki dostępne są na http://www.domino.pl/klamki/produkty/lista.

Powiązane artykuły

1 Comments

Comments are closed.